Warszawska Szkoła Nowej Ewangelizacji Matki Bożej Łaskawej

Kurs Nowe Życie

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i przyjąć Nowe Życie dziecka Bożego i Dziedzica Jego Królestwa, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem i Kościołem.

Czytaj więcej: Kurs Nowe Życie

Kurs Emaus

Jeśli odkryłeś Biblię i pragniesz ją nie tylko czytać, ale i rozumieć, przyłącz się do uczniów podążających z Jerozolimy do Emaus.

Czytaj więcej: Kurs Emaus

Kurs Jan

Jan – umiłowany uczeń Jezusa, który zasiadał u stóp Mistrza i wsłuchiwał się w Jego głos, znał nawet rytm bicia serca swojego Mistrza.

Czytaj więcej: Kurs Jan

Jezus w 4 Ewangeliach

Jeżeli chcesz lepiej poznać, bardziej pokochać i wierniej głosić Jezusa Chrystusa, nie przechodź obojętnie obok tej propozycji.

Czytaj więcej: Jezus w 4 Ewangeliach

Kurs Paweł

Chcesz głosić Jezusa, ale brakuje Tobie jako ewangelizatorowi mocnego kręgosłupa, wiedzy, jak to czynić  i  narzędzi do skutecznej ewangelizacji?!

Czytaj więcej: Kurs Paweł

Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej

Jak prowadzić spotkanie modlitewne? Jak w nim owocnie uczestniczyć? Jak korzystać z charyzmatów, tak by były zbudowaniem dla naszej wspólnoty i całej wspólnoty Kościoła?

Czytaj więcej: Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej

Kurs Mapa

Kurs ewangelizacyjny, w formie dnia skupienia, przewidziany na początek formacji do bierzmowania. W kursie korzystamy z metod dostosowanych percepcyjnie do młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym (zabiegi dydaktyczne, dynamiki, animacje, multimedia itp.).

Czytaj więcej: Kurs Mapa

Kurs Bartymeusz

Bartymeusz był człowiekiem, któremu choroba i sytuacja życiowa, nie pozwalały normalnie żyć. Miał to szczęście, że obok niego przechodził Jezus. Dzięki swojej determinacji, mimo początkowych niepowodzeń, wykorzystał ogromną szansę. Otrzymał to, czego naprawdę pragnął. A potem z radością szedł przez życie.

Czytaj więcej: Kurs Bartymeusz